Dietetyka i analityka medyczna

Moja kariera naukowa rozpoczęła się od biotechnologii żywności. Szybko jednak zrozumiałam, że nie chcę zamykać się w laboratorium, bo zbyt mocno lubię kontakt z żywym człowiekiem. I tak zostałam dietetykiem, a później analitykiem medycznym. Sama cierpię na niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemię oraz IBS. Nie biorę jednak leków, reguluję wszystko odpowiednią dietą i indywidualną suplementacją. W swoich działaniach skupiam się na szeroko rozumianej diagnostyce, pomagam innym odnaleźć przyczynę swoich dolegliwości i problemów zdrowotnych, nie tylko tych związanych z odchudzaniem. Jestem również specjalistą przyjaznym insulinoopornym (SOIT), a moje główne zainteresowania skupiają się wokół JELIT.

"Dieta to zdrowy styl życia"

Trening

Przez lata poszukiwałam dla siebie idealnej formy aktywności fizycznej. Kiedy odkryłam trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej (EMS) zakochałam się bez pamięci. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możemy w maksymalnie krótkim czasie wymodelować sylwetkę, zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową i poprawić ogólną wydolność organizmu. Od 4 lat jestem certyfikowanym trenerem personalnym, specjalizującym się w technologii EMS i prowadzę regularne treningi.

"Moim zdaniem trening EMS jest najefektywniejszą formą aktywności fizycznej!"

Aktywne macierzyństwo

Nigdy nie marzyłam o byciu mamą... Nie wiedziałam, że da się funkcjonować z permanentnym niedoborem snu. A teraz nie wyobrażam sobie życia bez tych dwóch wspaniałych istot! Staram się być uważną, obserwującą mamą,  spędzać czas efektywnie i kreatywnie. Doceniam CUD rodzicielstwa. Jestem przekonana, że to moja najważniejsza rola życia! Nie rezygnuję przy tym z siebie, dbam o higienę psychiczną, realizację swoich potrzeb i zainteresowań. Zawsze jednak dom i rodzina są u mnie na pierwszym miejscu. Balans jest kluczem.

"Szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci!"